Egoé nest Campingový vůz

Mám zájem o tento vůz

Výrobce

Pobřežní 66
186 00
Praha 8 – Karlín

Produkt

Nestbox je kempingová autovestavba, která je určena k jednoduchému vložení do zavazadlového / nákladového prostoru, díky čemuž promění váš vůz v komfortní kempingové auto.
Do několika minut ji lze ukotvit ve voze pomocí čtyř popruhů s háky a rozložit.

Doplňky produktu

Lednice Dometic CTX 14, 14 l
Nestpillow - polštářky s velkou kapsou, kterou lehce naplníte tím, co vám nesmí chybět před spaním nebo při ležení. Materiál nenáročný na údržbu, plyšový Mystic Aquaclean.

Rozložená matrace

Zpracování

KORPUS Kempingová autovestavba Nestbox se svým specifickým designem sestává z hlavního korpusu, s prostorem pro vařič, vodu, lednici, vyjímatelných šuplíků a textilních kapes.
MATERIÁL Základní korpus je vyroben z ocelových profilů, které jsou komaxitovány práškovou barvou, březové překližky s povrchem HPL, spojovacích dílů z nerezu, oceli a speciální textilie Batyline.
FUNKČNOST Kempingová autovestavba Nestbox je vybavena výsuvným mechanismem s aretací, která zabraňuje jejímu nežádoucímu vysouvání/zasouvání. Horní deska autovestavby Nestbox je zároveň prvním dílem spací sady, přičemž sada je složena ze skládacího roštu, podpůrných žeber nebo podpůrných nohou (liší se dle typu vozu) a matrace.
POVRCHOVÁ ÚPRAVA HPL, lamino, Batyline, Kompozitní pěna, Mystic Aquaclean, Sioline

Technická data

VOZIDLO STAV VESTAVBY ROZMĚR HMOTNOST
JUMPER ROZLOŽENÝ 1460 x 604 x 1918 110 kg
SLOŽENÝ 1460 x 649 x 544 110 kg

Video recenze

Doplňující informace k produktu

Během jízdy musí být Nestbox ukotven v souladu s montážním návodem.
Rošt s matrací musí být ve složené formě připevněn pomocí popruhu ke korpusu autovestavby, aby se zamezilo volnému pohybu jakýchkoliv částí a příslušenství.

Žádost o nabídku   Egoé nest Campingový vůz